Wznawiamy szkolenia w 2021 roku - Entomografia

04.02.2021

Wznawiamy szkolenia w 2021 roku
Serdecznie zapraszamy na nasze kursy !!
Szanowni Państwo,
 
W oparciu o rozporządzenie Rady Ministrów (Dz. U. poz.2316), w którym zezwala się  na organizację zebrań zawodowych (rozdział 3 par.28 pkt. 11.1), a także prowadzenie szkoleń w ramach kształcenia w zawodach medycznych (rozdział 3 par.28 pkt. 13.1), jest nam ogromnie miło ogłosić, że wznawiamy szkolenia specjalistyczne dla lekarzy w ramach kształcenia ustawicznego lekarzy. Posiadamy zezwolenia na prowadzenia szkoleń medycznych wydane przez Izby Lekarskie, potwierdzające spełnianie warunków specjalistycznego szkolenia i kształcenia medycznego. Za udział w naszych szkoleniach zawsze otrzymują Państwo punkty CME.
 
Hotel Ambasador Premium w Łodzi jest podczas pandemii otwarty, gdyż zgodnie z Rozporządzeniami Rady Ministrów przyjmuje określone grupy zawodowe, w tym lekarzy.
 
Prosimy o posiadanie podczas meldowania się w hotelu numeru prawa wykonywania zawodu (może być zdjęcie lub skan), na wszystkich uczestników na recepcji będą czekały zaświadczenia, że jesteście Państwo uczestnikami specjalistycznego szkolenia medycznego. Prosimy również o posiadanie przy sobie zaświadczenia  o szczepieniu  na COVID-19. Zaświadczenie lub kod kreskowy można pobrać ze strony https://pacjent.gov.pl w zakładce Internetowe Konto Pacjenta, bądź bezpośrednio z punktu szczepień.
     
Osoby, które nie są zaszczepione prosimy o powiadomienie organizatora szkolenia na 7 dni przed szkoleniem 
 
Do zobaczenia w Łodzi,                          
 
Zespół prowadzący specjalistyczne szkolenia           
dla lekarzy radiologów i klinicystów
www.entomografia.pl