NOWE OPŁATY ZA SZKOLENIA - Entomografia

22.03.2022

NOWE OPŁATY ZA SZKOLENIA
Szanowni Państwo,
Drodzy Kursanci,
 
Jesteśmy z Wami już 15 lat, starając się każdego dnia sprostać Waszym oczekiwaniom i wymaganiom, zapewniając różnorodną ofertę edukacyjną i organizując wysokospecjalistyczne kursy dotyczące diagnostyki obrazowej
Od samego początku jakość jest naszym najważniejszym priorytetem
Chcemy zapewnić Wam najwyższe standardy edukacji oraz komfortu. 
W trudnej rzeczywistości, w której się wszyscy znaleźliśmy, wymaga to ogromnej pracy i poświęcenia. Wszyscy jesteśmy świadkami bezprecedensowej inflacji, gwałtownego wzrostu cen prądu, gazu, żywności. Sytuacja na rynku zmienia się dosłownie z dnia na dzień i co raz trudniej jest utrzymać się na rynku małym i średnim firmom.
Galopujący wzrost cen zmusił naszych kontrahentów do znacznych podwyżek. Najlepszym przykładem jest papier, który podrożał prawie o 400%. 
Pragniemy niezmiennie oferować Wam wszystko, co cenicie w naszych szkoleniach - doskonałych wykładowców, drukowane skrypty, innowacyjne pomoce naukowe, przestronne i nowoczesne sale warsztatowe, nowoczesne przeglądarki do badań radiologicznych. 
Aby to umożliwić w nieprzewidywalnym i trudnym roku 2022, musieliśmy podjąć bolesną i trudną decyzję o podniesieniu opłaty kursowej o 6.5% , czyli o kwotę 150 zł w przypadku kursów dwudniowych i 180 zł w przypadku kursów trzydniowych. 
W zamian za to pozostajemy przy dotychczasowym standardzie szkoleń oraz drukowanych skryptach.
 
Nowa opłata dotyczy wszystkich kursów od dnia 23 kwietnia ( od szkolenia "Szyja Nadgnykowa) do końca 2022r. i nie dotyczy osób które uiściły już opłatę kursową w całości.
 
W tym trudnym i niepewnym czasie dziękujemy Wam z całego serca za zrozumienie oraz Wasze bezcenne wsparcie. 
Jesteśmy z Wami i dla Was
 
zespól Entomografii