Aukcja na rzecz 31 Finału WOŚP - Entomografia

17.01.2023

Aukcja na rzecz 31 Finału WOŚP

W tym roku po raz kolejny gramy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem wspólnie WOŚP pod hasłem „Żyj zdrowo w zdrowym świecie” chcemy wygrać z sepsą.  

Entomografia wspiera 31. Finał WOŚP wystawiając aukcję z miejscem dla 1 osoby w szkoleniu z zakresu radiologii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej w pigułce pt. „Zęby – z czym to się je?”, które odbędzie się 17 listopada 2023 r. w Łodzi w hotelu Ambasador Premium.

Podczas jednodniowego szkolenia prowadzonego przez prof. dr hab. n. med. Ingrid Różyło-Kalinowską omówione zostaną techniki badań obrazowych, jak np. RTG, pantomografia, radiografia cyfrowa, tomografia stożkowa oraz powtórzona zostanie anatomia rentgenowska.  W programie kursu znajdą się również zagadnienia szczegółowe, takie jak: rozwój zębów, zaburzenia rozwojowe oraz zmiany chorobowe, ze szczególnym uwzględnieniem zapaleń kości, guzów oraz przerzutów nowotworowych w części szczękowo-twarzowej.

Szkolenie wzbogacone zostanie o obszerną część warsztatów interaktywnych, podczas których uczestnicy na komputerach przystosowanych do pracy jako konsole diagnostyczne, będą wspólnie krok po kroku analizować przypadki chorobowe. 

Dodatkowo, udział w szkoleniu uprawnia do uzyskania 8 punktów edukacyjnych (CME).

 

Zapraszamy do licytacji szkolenia na Allegro: https://bit.ly/AukcjaWOSP2023Entomografia 

Zagrajcie z nami dla wszystkich, małych i dużych.