Szkolenia ON-LINE, opis i program szkoleń na 2023 r. - Entomografia

06.06.2023

Szkolenia ON-LINE, opis i program szkoleń na 2023 r.
Entomografia ON-LINE

Zupełnie nowa i całkowicie odmienna od ofert dostępnych na rynku forma szkoleń internetowych z wykorzystaniem interaktywności oraz możliwością oglądania całkowitych badań w plikach DICOM w przeglądarce Radiant na swoim komputerze w czasie rzeczywistym. (wymagany wyłącznie dostęp do Internetu i komputer).
 
Na czas szkolenia dajemy Państwu zdalny dostęp do przeglądarki RADIANT (z licencją) i możliwość samodzielnego przeglądania badań wybranych przez wykładowców w plikach DICOM. W pakiecie z krótkim opisem i pytaniami do samodzielnego rozwiązania. Dodatkowo każdy z przypadków dostępnych online do wglądu uczestnika, zostanie omówiony w osobnym bloku przez naszego wykładowcę i opisany w celu porównania własnych spostrzeżeń z dokładną analizą.
 
Ponadto kurs składa się ze stałych wykładów tematycznych, które będą dostępne w formie filmów, na których wykładowcy będą omawiali wybrane zagadnienia omawiając własne prezentacje multimedialne i opisując je.
 
Wszystko to będzie dostępne online, podzielone na bloki tematyczne (teoria, warsztaty i test) i udostępnione przez określony czas w zależności od długości szkolenia.

Organizacja szkolenia :
 
Po zalogowaniu się na naszej stronie, zarejestrowaniu się i opłaceniu szkolenia, otrzymają państwo dostęp w postaci linku i hasła do specjalnego konta na naszej platformie, które będzie aktywne od 6 do 14 dni zależnie od liczby godzin szkolenia. Kurs realizować możecie Państwo indywidualnie w najbardziej dogodnych dla siebie godzinach.

Do zrealizowania szkolenia potrzebny będzie Państwu jedynie własny komputer i dostęp do szerokopasmowego (szybkiego) Internetu..

Elementy szkolenia :
 
- test sprawdzający (do wykonania przed i po wybranym szkoleniu, w celu sprawdzenia przyrostu wiedzy, nieobowiązkowy, dostępny online na naszej platformie)
- wykłady (w postaci filmów do obejrzenia w naszym serwisie, dostępne przez cały okres dostępowy)
- badania (przypadki) do samodzielnego obejrzenia (dostępne przez cały okres dostępowy, za pomocą naszej platformy i poprzez wirtualną przeglądarkę RADIANT do której dajemy Państwu dostęp w czasie trwania kursu)
- warsztaty (czyli przeglądanie badań (przypadków) pod kierunkiem wykładowcy w celu dokładniejszej analizy i porównania własnych spostrzeżeń, w formie filmu z dokładnym omówieniem każdego badania i opisaniem go przez wykładowcę)
- test kończący szkolenie (dla porównania wiedzy przed i po oraz sprawdzenia jej na koniec szkolenia)

Szkolenia :

"ANATOMIA GŁOWY I SZYI - interaktywnie i plastycznie"

  Prowadzący dr n. med. Piotr Gołofit
  LINKI DO SZKOLEŃ:
  I termin   3 - 8 października 2023 r.
  II termin   17 - 22 października 2023 r.
  III termin   7 - 12 listopada 2023 r.
  IV termin   21 - 26 listopada 2023 r.  

"PRZYSADKA I OKOLICA OKOŁOSIODŁOWA - diagnostyka obrazowa"
  
Prowadząca prof. dr hab. n. med. Joanna Bladowska
  LINKI DO SZKOLEŃ:
  I termin   10 - 15 października 2023 r.
  II termin   24 - 29 października 2023 r.
  III termin   14 - 19 listopada 2023 r.
  IV termin   28 listopada - 3 grudnia 2023 r.  

"NOWOTWORY GŁOWY I SZYI, NOWOTWORY PŁUC - TNM, NI-RADS, TI-RADS, RECIST, I RECIST"
  Prowadząca "NGIS" dr hab. n. med. Agnieszka Trojanowska
  Prowadząca "TARCZYCA" dr n. med. Emilia Wnuk
  Prowadząca "RAK PŁUC" lek. med. Elżbieta Siek
  LINKI DO SZKOLEŃ:
  I termin   5 - 10 grudnia 2023 r.
  II termin   12-17 grudnia 2023 r.


Uwaga!
Każde szkolenie jest zarejestrowane w Izbach Lekarskich i poświadczone certyfikatem z przyznanymi przez OIL punktami CME po jego zakończeniu.