Kursy On-Line, Wy pytacie, My Odpowiadamy. Co warto wiedzieć? - Entomografia

17.08.2023

Kursy On-Line, Wy pytacie, My Odpowiadamy. Co warto wiedzieć?

Szanowni Państwo
Bardzo serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą unikalną ofertą kursów ON-LINE.
Oferujemy coś, czego jeszcze nie ma na naszym rynku, a mianowicie w pełni interaktywne kursy zdalne składające się z pełnej części warsztatowej i wykładowej, co rodzi wiele pytań z Państwa strony.
Poniżej prezentujemy szczegółowe wyjaśnienia oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Państwa pytania.

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami.

Co warto wiedzieć?
 
 1. Czym jest Entomografia ON-LINE?
 
Jest to zupełnie nowa i całkowicie odmienna od ofert dostępnych na rynku forma szkoleń internetowych z wykorzystaniem interaktywności oraz możliwością oglądania pełnych badań w plikach DICOM w przeglądarce Radiant na swoim komputerze w czasie rzeczywistym (wymagany wyłącznie dostęp do Internetu i komputer).
 
 1. Czym kurs on-line różni się od kursu stacjonarnego?
 
Jedynie tym, że w przypadku kursu stacjonarnego siedzicie Państwo w sali wykładowej, a w przypadku kursu ON-LINE wystarczy komputer z dostępem do Internetu, oraz dowolnie wybrane miejsce.
 
 1. Czy wykłady będą prowadzone w taki sam sposób jak na kursach stacjonarnych?
 
Dokładnie tak, wykłady w postaci nagrania prezentacji z komentarzem, objaśnieniami i wskazaniem przez wykładowcę najważniejszych kwestii będą w takiej samej formie jak na kursach stacjonarnych, dostępne do obejrzenia bez limitów przez 24 godziny na dobę w czasie trwania szkolenia.


Krótki film obrazujący to jak będą wyglądały wykłady:   www.facebook.com/reel/1595257230999920
 
 1. Czy warsztaty będą prowadzone w taki sam sposób jak na kursach stacjonarnych?
 
Dokładnie tak, warsztaty w postaci nagrań z przeglądania przypadków wraz z omówieniem, komentarzami i wskazaniem wszystkiego co najważniejsze będą w takiej samej formie jak na kursach stacjonarnych, dostępne do obejrzenia bez limitów przez 24 godziny na dobę w czasie wybranego szkolenia.
 
Krótki film obrazujący to jak będą wyglądały warsztaty:   
www.facebook.com/reel/937695150654335
 
 1. Czy będzie możliwość samodzielnego przeglądania przypadków podczas warsztatów, tak jak na kursach stacjonarnych?
 
Dokładnie tak, na czas szkolenia dajemy Państwu zdalny dostęp do przeglądarki RADIANT (wraz z licencją na cały czas trwania szkolenia) i możliwość samodzielnego przeglądania badań wybranych przez wykładowców w plikach DICOM, 24 godziny na dobę, na własnym komputerze, zdalnie, gdziekolwiek. Wystarczy komputer i dostęp do Internetu.
 
 1. Czy dostęp on-line do przypadków, warsztatów i wykładów będzie wielorazowy?
 
Dokładnie tak, przez cały czas trwania szkolenia (w zależności od szkolenia może być to od 6 do 14 dni) dostęp będzie nieograniczony. Później szkolenie zostanie zamknięte.
 
 1. Czy będą przyznawane punkty edukacyjne CME tak jak na kursach stacjonarnych?
 
Dokładnie tak, każde szkolenie jest zarejestrowane w Izbach Lekarskich i poświadczone certyfikatem z przyznanymi przez OIL punktami CME po jego zakończeniu.
 
 1. Jak będzie wyglądało logowanie do wybranego szkolenia on-line?
 
Po zalogowaniu się na naszej stronie (www.entomografia.pl) lub zarejestrowaniu się i opłaceniu szkolenia, otrzymają państwo dostęp w postaci linku i hasła do specjalnego konta na naszej platformie, które będzie aktywne od 6 do 14 dni (zależnie od liczby godzin szkolenia). Dostępne tam będą wszystkie nagrania wykładów, warsztatów oraz link z dostępem do zdalnej wersji przeglądarki Radiant (w pełni funkcjonalna wersja, zarejestrowana, z licencją), na którą będą wgrane wszystkie przypadki z kursu do samodzielnego obejrzenia dostępne bez limitów przez 24 godziny na dobę w czasie trwania wybranego szkolenia.

 
 1. Jakie będą wymagania techniczne w dostępie do szkolenia on-line?
 
Do zrealizowania szkolenia potrzebny będzie Państwu jedynie własny komputer i dostęp do szerokopasmowego (szybkiego) Internetu.
 
 1. Czy będą jakieś ograniczenia w dostępie do szkolenia?
 
Jedynym ograniczeniem będzie czas trwania szkolenia, każde z wybranych szkoleń będzie dostępne w określonym czasie (od 6 do 14 dni) i tylko wtedy w wybranym przez Państwa okresie czasowym będą mieli Państwo nieograniczony dostęp do udostępnianych materiałów. Później szkolenie zostanie zamknięte.
 
 1. I na koniec, czy będzie możliwość zadania pytania i komunikowania się z wykładowcą?
 
Dokładnie tak, podczas każdego ze szkoleń zostanie uruchomiona specjalna skrzynka pocztowa służąca do bezpośredniej komunikacji z wykładowcą, za jej pomocą będziecie mogli Państwo zadawać pytania i konsultować wybrane zagadnienia. 
 
Dlatego też szkolenia mają ograniczoną liczbę miejsc i czas trwania.
 
ZAPRASZAMY!

Zespół Entomografii